İndirimli Oran KDV iadesi

Ankara, İzmir ve İstanbul merkezli bir yeminli mali müşavirlik şirketi olan Kardem YMM aynı zamanda bağımsız denetim şirketi olarak da hizmet vermektedir.

İstanbul’daki merkezinde 20’den fazla denetçi, mali müşavir, muhasebe uzmanı ile kdv iade hizmeti, tam tasdik hizmeti, şirket değerleme ve due diligence gibi hizmetler başta olmak üzere bir firmanın finansal anlamda ihtiyacı olan bütün hizmetleri veren Kardem YMM’nin verdiği en önemli hizmetlerden biri firmaların da sıklıkla sorgulama yaptığı indirimli oran kdv iadesi hizmeti diyebiliriz.

İndirimli oran kdv iadesi iade hakkı doğuran işlemlerden biridir. Mükelleflerin yüklendikleri ve indirim yoluyla gideremedikleri KDV’leri iade alabilecekleri dolayısıyla mükelleflere finansman kaynağı sağlayan bir iade şeklidir. İadesi belli kurallara bağlı olan indirimli oran KDV iadesi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

indirimli oran kdv iadesi hizmeti hakkında detaylı bilgi almak ve teklif istemek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.