Ekibimiz

KARDEM, konusunda uzman bağımsız denetçi, yeminli mali müşavir ve mali müşavir unvanlarına sahip ekibiyle hizmet vermektedir.

Bölümlerimiz :

  1. Bağımsız denetim
  2. Tam tasdik denetim
  3. Muhasebe (outsourcing) ve beyanname düzenleme
  4. Sosyal güvenlik ve iş mevzuatı denetim ve teşvik yönetimi
  5. Katma değer vergisi iade ve özel tüketim vergisi
  6. Şirket değerleme ve durum tespiti (due diligence)

YÖNETİM

METİN KARADUMAN
YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR, BAĞIMSIZ DENETÇİ

1972 yılında Denizli’nin Çal ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çal’da tamamladı. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 1996 yılında Gelirler Kontrolörlüğü (Yeni unvanı Vergi Müfettişliği) sınavında başarılı oldu ve Stajyer Gelirler Kontrolörü olarak atandı. 1999 yılında yapılan yeterlilik sınavında başarı göstererek Gelirler Kontrolörü olarak atandı. Gelirler Kontrolörleri Derneği İstanbul Şubesinde yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2007 yılında Gelirler Başkontrolörlüğü görevinden istifa ederek Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaya başladı. Sermaye Piyasası Kurulu ile Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun yapmış olduğu sınavlarda başarı göstererek bağımsız denetçi unvanını aldı. İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösteren Kardem Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim AŞ ve Kardem Bağımsız Denetim AŞ’nin kurucusu ve ortağıdır. Evli ve 2 çocuk sahibidir. Yabancı dili İngilizcedir.

HÜSEYİN DEMİR
YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR, BAĞIMSIZ DENETÇİ

1972 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini 1986 yılında Ankara’da tamamladı. 1990 yılında Kocatepe Mimar Kemal Lisesi’nden mezun oldu. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi. 1997 yılında kısa sürelerle Vergi Denetmen Yardımcılığı (Yeni unvanı Vergi Müfettiş Yardımcılığı) ve Stajyer Muhasebat Kontrolörlüğü görevlerinde bulundu. 1998 yılında Maliye Bakanlığı’nın açmış olduğu Gelirler Kontrolörlüğü (Yeni unvanı Vergi Müfettişliği) sınavını kazanarak, Stajyer Gelirler Kontrolörü olarak Ankara’da göreve başladı. 2001 yılında yapılan yeterlilik sınavında başarı gösterdi ve Gelirler Kontrolörü olarak atandı. 2000 yılında Gelirler Kontrolörleri İstanbul Grup Başkanlığında, 2004 yılında yine Ankara Grup Başkanlığında görevlendirildi ve Maliye Bakanlığı bünyesinde değişik proje çalışmalarına katıldı. Mesleki dergilerde yayımlanmış çok sayıda makaleleri mevcuttur. 01.01.2008 tarihinde devlet memurluğundan istifa ederek İstanbul’da Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaya başladı. Sermaye Piyasası Kurulu ile Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun yapmış olduğu sınavlarda başarı göstererek bağımsız denetçi unvanını aldı. İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösteren Kardem Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim AŞ ve Kardem Bağımsız Denetim AŞ’nin kurucusu ve ortağıdır. Evli ve 2 çocuk sahibidir. İngilizce bilmektedir.